F3 JUNIOREN: DE KWEEKVIJVER F2: Daniël Meier, Ralph de Vries, Martijn Wesselink, Oscar Meyer, Thijs Niemantsverdriet, Arie Spaan (leider). 2e rij: Jeroen Wesselink, Rodi Spaan, Justin Hol, Harm Lys, Ryo Yagi. "Na een schitterende aktie op rechts van Sander Lusink, die de bal precies op het hoofd van Armando Sacksioni wist te leggen, welke vervolgens de bal teruglegde op Orlando Coutinho, die op zijn beurt met een streep in de bovenhoek de naar Blauw Wit vertrokken Feike Hemminga wist te pas seren, behield AFC het hoofdklasserschap Zo zou een wedstrijdverslag van AFC 1 er in 1996 uit kunnen zien. Maar zover is het nog lang niet. Noodzakelijkerwijs hebben wij de middenuit al goed onder knietjes. Flet schelpen- zoeken door het midden en het tikkertje spelen over de flanken gaat ons ook erg goed af. In alle wedstrijden wordt letterlijk goed gespeeld. De trainingen worden goed bezocht en het kan dan ook niet lang duren of de eerste resultaten gaan zich aftekenen. Jullie spelleiders, Nicky Hekster Bart Jan v.d. Jagt Sander en Martijn Leusink Hallo, hier zijn de broertjes Lusink, Papa noemt ons de ge broeders 'List en Bedrog'. Wij zitten op de Buitenveldertse Montessori school. Spelen vinden wij 't leukste vak. San der's grootste hobby is tekenen, stripverhalen en Lego. Hij wil auto-ontwerper worden. Martijn is de grote hulp in huis. Z'n hobby's zijn voetballen, puzzelen en tekenen. Sander moest op voetballen bij AFC omdat z'n grote vriend Harmen Jan ook daar naartoe ging. Hij vindt de wedstrijden leuk, maar trainen zeer vermoeiend (vandaar de uitslagen 0-12, 0-6, enz.), maar roept wel: ik ben de beste van F3! Martijn vindt 't zeer interessant dat hij bij z'n grote broer mag spelen en denkt dat hij zo goed is dat zij hem niet meer kunnen missen. (Hij heeft al 1 wedstrijd gespeeld!) Armando Sacksioni Aan de tand (melk) gevoeld door z'n moeder: vr.: Hoe heet je? antw.: Dat weet je toch? vr.: We doen nu even of ik het niet weet. Hoe oud ben je? antw.: Zes. vr.: Op welke school zit je? antw.: Anne Frank montessorischool, vr.: Wat doe je daar graag? antw.: Buiten spelen. vr.: antw.: Niet goed? vr.: Jawel, wat doe je, als je niet naar school bent, clubjes en zo? antw.: Zwemmen, muziekles, voetballen, vr.: Dat voetballen, bij wie ook weer? antw.: AFC vr.: Beetje leuk? antw.: Heel. vr.: Waarom heb je voor deze edele sport gekozen? antw.: Me oom zit er op en ik hou er ook van. vr.: Hou je nog wel tijd over om thuis te spelen? antw.: Jaaaaah. vr.: Waar speel je het liefst mee? antw.: Lego. vr.: Je maakt wel reclame; laatste vraag, streef je ernaar om in het 1e te komen? antw.: Wat is streef? ik: Laat maar zitten. Loes Sacksioni 32

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 34