E1 JUNIOREN: TOEKOMSTIGE TOP-VOETBALLERS E1een mengeling van routine en techniek, van kracht en souplesse, van speelsheid en doorzettingsvermogen, kortom: allemaal toekomstige top-voetballers. Kijk maar! Vincent Robert De kleinste keeper van het westelijk half rond, uitgerust met de moed van een Piet Scrhijvers. Ge specialiseerd in het stoppen van penalty's. Martijn Meeuwes Ook al zo'n dreumes, maar voor nie mand bang. Speelde weken met een scheur in zijn enkel, dat geeft zijn wilskracht duidelijk aan. Schilo van Loggem Denkt iedere wedstrijd dat het om een Europacup finale gaat. Boordevol temperament: een grote mond en een klein hart. Michiel Reddering Sterke laatste man met een goede trap en veel inzicht. Zet zich altijd volledig in voor een goed resultaat. Bram Barneveld "Manusje van alles." Voldoet op iedere positie en gaat met de week beter spelen. Pascal Xenakis Dromerige middenvelder. Heeft snelheid en kracht genoeg maar vergeet die soms te gebruiken. Joeri Marcus Onlangs via de 'transfermarkt' binnenge haald. Moet nog even wennen aan al die klasse om zich heen. Daan de Nobel middenveld-'routinier'. Is de ene keer on zichtbaar en dan weer in topvorm. Kijkt te veel naar de 'kap- en draailessen' van Wiel Oorver. Elja Rengers Verdediger tegen wil en dank. Speelt met in zicht en behendigheid. Emil Neter Eigenlijk te klein, maar altijd goed voor een goal en daarom niet weg te denken uit de ploeg. Beschikt over een perfekte kap-beweging. Jan-Hein Christoffels 'Originele' linksbuiten. Strak langs het lijntje, goede voorzet, zuiver schot. Robert Gehring Voetbalt precies zoals z'n vader dat al 150 jaar doet, maar volgens de echte kenners is hij nu al beter. Leen Engelsman Pingeldoos. Deinst er niet voor terug om alle tegenstanders twee keer te passeren. Verder niets dan lof: goede techniek, goed schot, goede mentaliteit. Jan Sandberg Jan Sandberg (leider), Daan de Nobel, Pascal Xenakis, Bram Barneveld, Juri Markus, Michiel Reddering, Vincent Roberti. 2e rij: Jan-Hein Christoffels, Robert Gehring, Schilo van Loggem, Emile Neter, Elja Rengers. 29

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 31