D/E en E/D COMBINATIE: APARTE GESCHIEDENIS .T..-KW1W «w- -*•"»> O - V - - 5,.; - '-A - E/D. Tijn van Heerden, Hans Elias (leider), Jacky Polak, Chris Boll, Michiel v.d. Valk, Tim Fritzsche, Jesse Bartels, Wim Wennes (ass. leider). 2e rij: Martijn van Kampen, Dennis Elias, Jeroen Schooten, Onno Snepvangers, Alexander Berson. Dit team heeft een heel aparte geschiedenis. Begonnen werd als het laagste E-elftal, te weten E4, maar a! direkt bleek dat er te weinig spelers voor dit team waren en noodgedwongen moest met een incompleet elftal gespeeld worden. Soms had men het geluk dat er een enkele F-junior mee kon doen. Het gevolg was dat men meestal een kleine nederlaag leed. Maar wat deed zich voor: bij de D-junioren waren een paar spelers te veel, dus werd een combinatie gevormd en werd dit team ingedeeld bij de D-afdeling. Op dat moment niet wetende, dat nu ineens tegen eerste en tweede D-elftallen gespeeld moest worden. Zo bleek dat men in een hogere af deling terecht kwam dan de D3. Het resultaat laat zich na tuurlijk raden: grote nederlagen. Ook dat gaat nu weer veranderen. Dit elftal gaat nu spelen in een E/D combinatie afdeling, zodat de krachtsverhoudin gen weer wat normaler gaan worden. De jongens hebben nu een paar keer samen gespeeld en kennen elkaar nu een beet je. Daarom hopen wij dat het vervolg er wat florisanter uit zal zien. Wij zullen de spelers zo goed mogelijk begeleiden en met ie ders inzet zal het best wel lukken. Vader Hans 27

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 29