D3 JUNIOREN: ZEER GEDISCIPLINEERD D2: Rob Lobatto (leider). Randy Lobatto, Patrick Landsaat, Dennis Voet, Philip Mouwes, Sergio Rengers, Yoeri Visser, Wouter Paare. 2e rij Brian Koster, Duncan Hulscher, Ygal Fortuin, Dave Berrier, Arie Knoppers, Mathijs Dijkhuis. Houdt van Amsterdamse humor. Zeer gedisciplineerd en toont naast een positieve instel ling vooral karakter. Een stel vrienden, die zich in 't veld voor elkaar opoffe ren. Gekanker en onsporitef gedrag kent dit team niet. Knokken zich leeg voor deoverwinning. Maarkomt als een stel oude kerels traag op gang, een buitenboordmotor in hun achterwerk zou in de aan vangsfase van de wedstrijd wonderen kunnen verrichten! Achter de hieronder volgende namen wordt achtereenvol gens gemeld: a. hun plaats in het elftal op dit moment b. de vereniging waar ze zelf 't liefst als profvoetballer zou den willen spelen c. welke positie zij 't liefst in dat profteam zouden willen bezetten d. het beroep dat zij uit zouden willen oefenen als onver hoopt de carrière als profvoetballer zou mislukken. Naam a. b. c. d. Jeroen Schooten keeper Ajax rechter vleugelverdediger scheepsvaart Eron Polak rechter vleugelverdediger Ajax keeper computer deskundige Amer Kahn libero Manchester United spelbepaler oceanograaf Justin Vosveld voorstopper Ajax voorstopper slijterij eigenaar Guy van Moppes linker vleugel verdediger Juventus keeper programmeur Thijs Klaren rechts midden Juventus spits voetbaltrainer/coach Yves Zurel midden-midden Ajax spits zakenman Steven Schotte achter- of middenlinie Ajax libero zakenman Dennis Kriger links midden Ajax spits winkelier Sander Jonen rechtsbuiten Manchester United rechtsbuiten tennisprof Gianluca de Santis spits Roma spits automonteur Danny Andringa linksbuiten Manchester United linksbuiten voetbal trainer/coach Pelk Tuinenburg achter- of middenlinie Ajax rechtsbuiten onderwijzer Rudy Polak jeugdleider D3 R.J. Polak 24

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 26