C3 JUNIOREN: FANTASTISCH STEL JONGENS C3: Kelvin Nieberg, Willem Perels, Patrick Offringa, Serge Snijders, Gilbert Buskens, Benjamin Chayes, Theo Boonstra (ass. leider). 2e rij: Ivar Vermeulen, Michael Roeg, Barry du Bois, Joris van Vuure, Sander Willemse, Peter v.d. Dungen. Karakteristieken van de spelers junioren C3: Gilbert Buskens keeper Barry Dubois rechtsback Serge Snijder libero Yoaf Gortzak voorstopper Benjamin Chayes linksback Patrick Offringa rechtsvelder Peter van der Dungen middenvelder Sander Willemse linksvelder Wim Perels (aanvoerder) rechterspits Raymond Groen spits Robert Vuysje linkerspits K. Nieberg voorstopper uitstekende keeper met goede toekomstmogelijkheden. AFC-er in hart en nieren stugge verdediger, goed spelinzicht constante speler en uiterste sportief impulsieve voetballer, erg enthousiast en loeiend schot in de benen harde werker, weet van geen opgeven zeer technische voetballer, goed spelinzicht en goed schot harde werker, goed schot, goede passeertechniek en op en top AFC-er goede technische voetballer, kan met inzet het nog ver schoppen enthousiaste, technische voetballer, goed spelinzicht hardwerkende doordouwer en scoort veel eveneens hardwerkende doordouwer en typisch voorbeeld van een uit alle standen schietende spits. Plelaas afgelopen seizoen langdurig geblesseerd prima voetbaler, zeer enthousiast. Helaas afgelopen seizoen langdurig ge blesseerd Het C3 elftal van AFC is een elftal, dat bestaat uit ca 13 zeer fijne jongens, die allen zeer enthousiast naar hun wedstrijden toeleven. Het is daarom voor een leider zeer plezierig om een dergelijk stel jongens 's zondags te begeleiden. Door hun enthou siasme blijven ook de resultaten niet uit, wat blijkt uit de stand op de ranglijst. Hoewel de spelers uit dit elftal net buiten de C-selectie vallen, blijft iedere speler toch een potentiële kandidaat voor een hoger elftal. Dit is het afgelopen seizoen ook wel gebleken, want enkele spelers zijn doorgegaan naar C2 en C1Voor de C3 was dit niet zo leuk, omdat zoiets natuurlijk je elf tal verzwakt. Maar iedere keer weer werd de goede instelling getoond en blijkt dan steeds dat ook dergelijke wisselingen niet van toepassing zijn op het behaalde resultaat. Het elftal is homogeen en de spelers gaan zeer vriendschappelijk met elkaar om. Gewoon een fantastisch stel jongens. Goede vertegenwoordigers van hun club AFC. A.M. Perels 17

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 19