r~--r-vV&pfJHi A3 JUNIOREN: EEN TEAM MET ALLURE Bert Tijsterman Mark Hoogeboom Jeroen Bollen Ron Axel Dongen Arjan Buffing Roy Bakker Freek de Graaf René Claasen Piet Keizer Michiel Mulder Anne Titsing Alain Appelboom Michiel Kuyt knap gegroeid; toen ik voor het eerst training gaf zat hij nog bij de C ju nioren rossige doordouwer en zwoeger aardige en prima voorstopper donkere technische parel op het lin ker middenveld stevige tank, maar ook technisch op het rechter middenveld kleine vlo op de linkerspits; te be scheiden maar technisch als spits een te groot probleem voor alle tegenstanders. Honderd procent inzet lichtvoetig en supersnel op de rech terspits-plaats de naam staat al borg voor de balbe handeling en techniek; spelbepaler spits, laat vaak de tegenstander een kwart pijp roken (test dit uit op z'n vader) sterk opkomende voorstopper maar bescheiden en aardig krullebol als rechtermiddenvelder; krullen zijn vast door z'n ouders be dacht stille linkermiddenvelder, gewoon een aardige voetballer ook met krul len W. van Diepenbos de snell spits Marcel Beets was ten onrechte B junioor Hans Fröhlich mocht het nog een keertje overdoen Ivo Gyrath laat je nooit in de steek Ralf de Metz de goedlachse middenvelder S.L. Oei zijn naam zegt genoeg (L.O.E.I.) Brian Speelman het shirt bezit hij al Eddy Sajet geeft hem altijd van katoen Marcel Wiebinga de allertrouwste Arjen v.d. Woerdt altijd goed voor inzet wie 'kent' hem niet na 'de' marathon werd het AFC gewapend met grensrechtervlaggestok Marcel de Wijs Bert de Vries Pascal Koster N.Shabi een blessure nam hem al vroeg in de greep Tenslotte de leider Dick Bakker. Reeds zes jaar één van de jeugdtrainers van AFC en als leider best tevreden met zijn vijftien jonge kerels van A2! de heer R. de Metz als leider is hij vaak toch de 'lijder' Al met al een team met allure. Dick Bakker A3: Richard de Metz (leider). Hans Fröhlich, Marcel Wiebenga, Brian Speelman, Marcel de Wijs, Ralph de Metz, Alain Appelboom, Peter Brou wers. 2e rij: Swi Oei, Wouter van Diepenbos, Bert de Vries, Yves Gyrath, Eddy Sajet, Marcel Beets. 8

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 10