meuwiaarsshow'85 NIEUWJAARSSHOW OP NAAR DE HONDERD NhMl Qt V.l.n.r.: Hans Geusebroek, Willem de Jong en Rob Dukker. De op 1 januari gehouden Nieuwjaarsshow onder regie van Pim Adriaansz was wederom een doorslaand succes. Pim heeft te kennen gegeven dat dit zijn laatste is, hij is aan rust toe. Mag het ook, na 19 keer het nieuwe jaar ingeluid te hebben! Ook Miep Ridderikhoff legt het toneelbijltje erbij neer, ook zij kan terugzien op een jarenlange medewerking. Dit vrijwillige 'ontslag' geschiedt onder de bijzondere erken telijkheid van de gehele vereniging. Traditiegetrouw onderstaand enige teksten en liedjes, die ten gehore werden gebracht. Om niet te vergeten! Ook de Nieuwjaarsshow stond uiteraard geheel in het teken van ons 90-jarig bestaan. Met goedvinden van de auteur en regisseur volgt onderstaand strofen en teksten van liedjes die op 1 januari ten gehore werden gebracht. "Op naar de honderd" (een les in geschiedenis) Voor zover onze clubgeschiedschrijving betrouwbaar is en dat is zij uiteraard ongetwijfeld zal "Op naar de honderd" de 58-ste AFC-happening op Nieuwjaarsdag zijn. Geen jubileumvoorstelling derhalve. Vandaag mag u dus de gebruikelijke AFC-Nieuwjaarsshow verwachten, waarin opgenomen Thomasvaer en Pieternel in de samenspraak over het afgelopen jaar. Toch is er ditmaal iets meer aan de hand. Over 17 dagen bestaat AFC onweerlegbaar 90 jaren. Een reden om niet alleen het jaar 1984 te beschouwen, maar ook de daar aan voorafgaande 80 jaren. Dit programma hinkt aldus op twee gedachten en om het nog erger te maken plakte uw tekstschrijver er op voorhand 10 toekomstige jaren aan vast, zodat u gewaarschuwd bent. Dat alles gevat in 18 liedjes, waarvan 9 reprises en 9 nieuwe lingen waarvoor Henny Somers de muziek schreef. In zijn laatste programma wenst uw tekstschrijver u uiterste aandacht toe om het allemaal uit elkaar te houden. Zelf had hij daar reeds moeite mee. Pim Adriaansz Spelers: Nita Bergisch Rob Dukker Flans Geusebroek Willem de Jong Lida Koster Marion Nooy Miep Ridderikhoff Pieternel Thomasvaer eerste vertelster tweede vertelster 2

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 6