EEN WOORDJE VOORAF U hebt het al aan de buitenkant kunnen zien, dit is een andere Schakel. Het ziet er iets deftiger uit, een betere kaft en geen nietje! Vooral dat laatste zal u aangenaam hebben getroffen, één keer in de zoveel jaar blij ven uw nagels schadevrij. Dit is een dikke Schakel, naast de normale programma-gegevens (achter in) vindt u een katern waarin ons 90-jarig bestaan centraal staat. Men mag deze 'dikke' niet vergelijken met eerdere jubileum-uitgaven (50/75). Cijfermatig valt dit reeds te verklaren, wat zegt ons 90 jaar? Een mooi getal, voor de rest niets. Zilver, goud, platina, het is reeds ge vierd; dit jubileum valt niet te benoemen. Ja, inderdaad we zitten kort op de 100, daar mogen we het mee doen. Terecht heeft het bestuur gemeend met deze 'dikke' te volstaan, het geld bijeen gegaard in het jubileumfonds kan beter besteed worden op het veld. In de praktijk, zogezegd. Papier vergeelt, vergaat; talent groeit en bloeit. In deze bijlage komen enkele leden aan het woord die hun vreugde uiten over het feit dat we al zolang achter de bal aangaan. Ze kijken, zo als te doen gebruikelijk, in het verleden en in de toekomst. Het lag in de bedoeling u een reeks voortreffelijke aktiefoto's aan te bie den, van elk elftal één. Het eerder genoemde besluit dient echter geëer biedigd te worden, vandaar dat u een aantal (lachende) gezichten te zien krijgt. Het zijn de mensen die uw club draaiende houden, bestuurders en kommissieleden. Geen slecht alternatief. Tussen tekst en beelden zweven cursiefjes. Het zijn herinneringen aan ons eerste uur. Ze werden opgetekend door wijlen Jo Wijnand t.g.v. ons 50-jarig bestaan. Staat er niet inmiddels een nieuwe generatie op de groene mat? De 'dikke' wil niet meer zijn dan erin staat, het is slechts een 'kantteke ning' op weg naar de eerste honderd. 2 Karei Brand

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 4