11.00
10.00
11.00
10.00
R.Benoni
MEDEDELINGEN C JUNIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 13 JANUARI
AFC - KBV, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 2
Leiders: heren Akkerman en Doesburg; scheidsrechter:
hr. W.F.J. Baerts
Opstelling: Adriaans, M. Buskens, Chapman, v.d. Glas, Kal-
se, Kröger, v.d. Meent, Slager, Tier, Wijdoogen, De Wit
AFC 2 - ST. MARTINUS, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur,
veld 4. Leiders: heren Smit en Tier; scheidsrechter:
hr. L. Embrachts
Opstelling: McCaldon, Coorengel, Janus, Nees, Reddering,
Röhrig, Schmidt, Smit, Spaan, A. Stork, B. Stork, Klaver,
Fleemsbergen, Wiersma
N.B.: Verkaart
AFC 3 - KBV 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 1
Leider: hr. Perels; scheidsrechter: mevrouw Versteeg
Opstelling: Du Bois, G. Buskens, Chayes, v.d. Dungen,
Gortzak, Groen, Offringa, Perels, Snijders, Vuysje, Willem-
se, Nieberg, Bender
ASV/ARSENAL - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur,
veld 3. Leider: hr. v.d. Smaal; scheidsrechter: NN
Opstelling: Bijlsma, Krol, Noordanus, Pach, Roeg, v.d.
Smaal, Swart, Visser, Van Vuure, Vermeulen, Steines
N.B.: De Haas
DWG 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur, veld 2
Leider: hr. Bootsma; scheidsrechter: NN
Opstelling: Berkenstein, Boeken, Bos, Budding, Croiset,
Dekker, Eppink, Van Geelen, Knoppers, Roberti, Sarfaty,
Tjepkema, Van Tulder, Zijlstra
WA 5 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 2
Leider: hr. Faber; scheidsrechter: NN
Opstelling: Bar Pereg, v.d. Braak, Faber, Isik, Knoppers,
Krebs, Lebbe, Schroeder, Tuinenburg, Wattimena, Hopman
AFSCHRIJVEN ALTIJD BIJ DE WEDSTRIJDSECRETA-
RIS/GROEPSLEIDER(S) waaronder je resorteert.
ZIE MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE!
SCHEIDSRECHTERSSCHEMA
12 januari D junioren
AFC - Lijnden D/C 11.00
AFC 2 - Blauw Wit 2 10.00
AFC 3 - Neerlandia 2 10.00
AFC 4 - Sloterdijk 2 11.00
Opstelling: Dutilh, Kruyswijk, Borello, Verbruggen, Da-
niëls. Bakker, Kneefel, Slager, Dierdorp, Joost, Coutinho,
Roeg, Hoed
AFC 2 - BLAUW WIT, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 2
Leider: hr. Lobatto; scheidsrechter: hr. Hoek
Opstelling: Voet, Rengers, Landsaat, Dijkhuis, Berrier, Vis
ser, Van Paare, Lobatto, Fortuin, Knoppers, Hulscher, Mou-
wes. Koster
AFC 3 - NEERLANDIA 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld
3. Leider: hr. Polak; scheidsrechter: R. Benoni
Opstelling: Polak, Moppes, Tuinenburg. Jonen, Vosveld,
Andringa, Khan, Santis, Kriger, Klaren, Zurel, Schotte,
Schooten, Pekel
AFC 4 - SLOTERDIJK 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur,
veld 3. Leider: hr. Koster; scheidsrechter: R. van Alem
Opstelling: Frisch, Foppen, Noot, Roosenschoon, v.d. Valk,
Sweyd, Ringe, Cyclik, Cornelisse, Graas, Thomas, M. van
Kampen, Rosenbaum, Van Loggem
SCZ - AFC E/D, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 1
Leider: hr. Braasem
Opstelling: Boll, M. v.d. Valk, Visser, Braasem, Bartels,
Berson, Keiser, J. Polak, Van Kampen, Elias, Fritzsche,
Snepvangers, Van Heerde
AFSCHRIJVEN BIJ J. Benoni, tel. 64 26 10 tussen
18.00 en 19.00 uur.
MEDEDELINGEN E JUNIOREN
PROGRAMMA ZATERDAG 12 JANUARI
SLOTERDIJK - AFC, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur, veld 1
Leiders: heren Sandberg en Peters; scheidsrechter: hr. Kooi-
stra
Opstelling: Gehring, Engelsman, Reddering, Xenakis, Van
Loggem, De Nobel, Meeuwes, Roberti, Chrisstoffels, Barne-
veld, Neter, Rengers, Marcus
AFC 2 - SLOTERDIJK 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur,
veld 4. Leider: hr. Bruinsma; scheidsrechter: hr. R. Benoni
Opstelling: Bruinsma, Louwrier, Komman, Fortuin, Den
Dekker, Niermeyer, Theunissen, Polak, Fischel, Vreeman,
Simoncelli, Verhoef, Hogerzeil
MEDEDELINGEN F JUNIOREN
2 P. v.d. Hoek
2 P. v.d. Hoek
3 R.Benoni
3 R. van Alem
12 januari E junioren
AFC 2 - Sloterdijk 2
12 januari F junioren
AFC-KBV 2
AFC 3 - Eland
AFC 4- Blauw Wit 2
R. van Alem
N. Hekster
NN
OPSTELLINGEN D JUNIOREN
PROGRAMMA ZATERDAG 12 JANUARI
AFC - KBV 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur, veld 1
Leiders: heren Waas en Van Broeckhuyzen; scheidsrechter:
hr. R. van Alem
Opstelling: Van Gelder, Hommel, Waas, Roberti, Chrisstof
fels, Pekel, De Bont, Vreeman, Kremer
SDZ - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur, veld 1
Leider: hr. Spaan; scheidsrechter: NN
Opstelling: Spaan, O. Meyer, Yagi, Hol, M. Wesselink,
J. Wesselink, Lys, Stradmeyer, De Vries
PROGRAMMA ZATERDAG 12 JANUARI
AFC - LIJNDEN D/C, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur, veld 2
Leider: hr. Meyer; scheidsrechter: hr. Hoek
AFC 3 - ELAND/SDC, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur, veld 1
Leiders: heren Hekster en v.d. Jagt; scheidsrechter: hr. Hek
ster
12